Фара квадратна МТЗ + led chip + лінза
Фара ФГ-308 складається з таких основних елементів:
- Корпус: Виготовлений із міцного пластику, забезпечує захист внутрішніх компонентів від пилу та вологи.
- Відбивач: Металева поверхня, що відбиває світло від лампи, формуючи світловий пучок.
- Скло: захищає внутрішні компоненти від зовнішніх впливів і розсіює світло.
- Лампа: Світлове джерело зазвичай використовується лампа розжарювання або галогенна лампа.
- Кріплення: слугує для фіксації фари на корпусі трактора.
Переваги фари ФГ-308:
- Доступна ціна: Одна з найдешевших фар для тракторів.
- Легко замінити лампу або відремонтувати фару в разі зламання.
- Надійність: Довгий термін експлуатації у разі дотримання правил експлуатації.
- Універсальність: підходить для більшості моделей тракторів МТЗ.
Застосування:
- Фара ФГ-308 використовується для освітлення дороги під час руху трактора темної пори.
- Підходить для тракторів: МТЗ-80/82/892
- Виробник: Китай
+380 (68) 626-62-28 Алексей
+380 (67) 548-43-31 Світлана
+380 (67) 745-85-33 Володимир
👉 Навіть не просимо, а Благаємо - зайдіть за посиланням на нього.
https://t.me/AgroTeXPostavkibot
Запустіть командою
START
Та натисніть кнопку Роздріб чи Гурт
👍 І все . Бот збереже Ваш контакт , а ви завжди зможете його знайти у себе просто написав в пошуку АгроТехПоставка у Вашому Телеграм.
Дякуємо . Все буде Україна 😎
Увага!!! Поспішіть купити сьогодні за старою ціною
Подорожчання товару на 15 % відбудеться через
Потрібна консультація ? Маєте питання ? Зв'яжіться з нами зручним способом 24/7
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МТЗ |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 58 мм |
| Промінь | Направленный |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Світловий потік | 5500 лм |
| Сумісність з маркою | МТЗ |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип | Додаткові фари |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Ширина | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 325 г |
| Потужність | 15.0 |
| Напруга | 9-80 В |
| Розмір | 58х58х80 мм |
| Світлодіоди | chip 3570 |
- Ціна: 1 229 ₴















