Світлодіодна LED-фара робочого світла 60 W (20 діодів), фара змішаний промінь

Фара LED прямокутна 60W з 20 діодами забезпечує яскраве й ефективне освітлення. Розроблена з урахуванням вищих стандартів якості, вона являє собою преміальний аксесуар для вашого автомобіля.

Характеризується змішаним променем, що забезпечує оптимальний розподіл світла. Світловий потік 60 Вт забезпечує яскравість, необхідну для комфортного та безпечного руху на дорозі. Фара виготовлена в стильному прямокутному дизайні та має діаметр 98 мм.

Premium quality гарантує довгий термін експлуатації та надійну роботу. Ця фара є чудовим вибором для тих, хто цінує високу продуктивність і стильний зовнішній вигляд свого автомобіля.
+380 (68) 626-62-28 Алексей
+380 (67) 548-43-31 Світлана
+380 (67) 745-85-33 Володимир
👉 Навіть не просимо, а Благаємо - зайдіть за посиланням на нього.
https://t.me/AgroTeXPostavkibot
Запустіть командою
START
Та натисніть кнопку Роздріб чи Гурт
👍 І все . Бот збереже Ваш контакт , а ви завжди зможете його знайти у себе просто написав в пошуку АгроТехПоставка у Вашому Телеграм.
Дякуємо . Все буде Україна 😎
Увага!!! Поспішіть купити сьогодні за старою ціною
Подорожчання товару на 15 % відбудеться через
Потрібна консультація ? Маєте питання ? Зв'яжіться з нами зручним способом 24/7
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Premium |
| Країна виробник | Китай |
| Глибина | 98 мм |
| Кількість світлодіодів | 20 шт. |
| Промінь | комбінований |
| Потужність | 60 Вт |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Світловий потік | 5500 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип | Додаткові фари |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Ширина | 98 мм |
| Сумісність з моделлю | C20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Світлодіоди | 3030 |
- Ціна: 369 ₴
















