
Фара LED протитуманна 12 В Lanos led chip 1860 5 led діодів додаткове автомобільне освітлення комплект
1 161 ₴
- Немає в наявності
- Код: ATP2065
- +380 (97) 280-19-49
Фара LED протитуманна 12 В Lanos led chip 1860 5 led діодів додаткове автомобільне освітлення комплект

Ці протитуманні LED-фари призначені спеціально для автомобілів Lanos, забезпечуючи чудове освітлення в умовах поганої видимості. Комплект постачається з двома фарами, забезпечуючи повне покриття.

Характеристики:
- Напруга: 12В
- LED chip 1860
- Кількість ламп: 5
- Колірна температура: 6000К
- З чіткою світловою кордоном
- Ступінь захисту: IP67
- Розміри: 175мм х 75мм х 110мм

Ці фари забезпечують яскраве та чітке освітлення, що підходить для використання в туманних умовах. З їхньою міцною конструкцією і стильним дизайном, вони є надійним і функціональним доповненням до вашого автомобіля Lanos.

+380 (68) 626-62-28 Алексей
+380 (67) 548-43-31 Світлана
+380 (67) 745-85-33 Володимир
👉 Навіть не просимо, а Благаємо - зайдіть за посиланням на нього.
https://t.me/AgroTeXPostavkibot
Запустіть командою
START
Та натисніть кнопку Роздріб чи Гурт
👍 І все . Бот збереже Ваш контакт , а ви завжди зможете його знайти у себе просто написав в пошуку АгроТехПоставка у Вашому Телеграм.
Дякуємо . Все буде Україна 😎
Увага!!! Поспішіть купити сьогодні за старою ціною
Подорожчання товару на 15 % відбудеться через
Потрібна консультація ? Маєте питання ? Зв'яжіться з нами зручним способом 24/7
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 75 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Кількість світлодіодів | 5 шт. |
| Напруга живлення | 12 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип | Протитуманні фари |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Ширина | 175 мм |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Користувальницькі характеристики | |
| Світлодіоди | 1860 |
- Ціна: 1 161 ₴















