
Стробоскоп LED 12В/24В, (4 Led діода) 86х28х10 мм aluminum (super quality) Жовтий + білий
75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: LED-4LEDflashLight
- +380 (97) 280-19-49
Стробоскоп LED 12В/24В, (4 Led діода) 86х28х10 мм мм
aluminum (super quality)
дорожня, комунальна, будівельна, спецтехніка.
Світлодіодні проблискові маячки встановлюються на різні типи спецтехніки та сільхозтехніки. Світлодіоди забезпечують потужний рівномірний промінь світіння.
Артикул: АТР ATP2105
Характеристики:
- Тип світла: Жовто-білі проблискові маячки
- Кількість діодів: 4 шт.
- Робоча напруга: 10/12/24/30V DC
- Робоча температура: - 400С до + 1100 °C
- Матеріал: Аллюміній
- Тривалий термін експлуатації діодів: 50 000 годин
- вага кг
Розміри:
- Ширина: 86 мм
- Висота: 28 мм
- Товщина: 10 мм
Згідно з ПДД України від 2020 року, пункт 3,6:
Вмикання проблискового маячка жовтогарячого кольору на транспортних засобах з розпізнаванням «Деті», на механічних транспортних засобах дорожньо-експлуатаційної служби під час виконання роботи на дорозі, на великогабаритних і важковагових транспортних засобах, на сільськогосподарській техніці, ширина якої перевищує 2,6 м, не надає їм переваги в русі, а слугує для привернення уваги та попередження про небезпеку. Водночас водіям транспортних засобів дорожньо-експлуатаційної служби під час виконання роботи на дорозі можна відступати від вимог дорожніх знаків (крім знаків пріоритету і знаків 3.21 , 3.22 , 3.23 ), дорожньої розмітки, а також пунктів 11.2, 11.5, 11.6, 11.7, 11.8, 11.9, 11.10, 11.12, 11.13, підпунктів «б», «в», «г» пункту 26.2 цих Правив за умови гарантування безпеки дорожнього руху. Водії інших транспортних засобів не мають перешкоджати їхній роботі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATP |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 28 мм |
| Джерело світла | Діоди |
| Код запчастини | LED-4LEDflashLight |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 10 мм |
| Сумісність з моделлю | 2105 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 86 мм |
| Кріпити | Стаціонарне |
| Тип | Проблисковий маячок |
| Тип техніки | Універсальне застосування |
| Колір діодів | Жовтий |
| Колір ковпака | Жовтий |
- Ціна: 75 ₴




