Конус дорожній. пластик - 70 см висота. КДП-70
Дорожній сигнальний стовпчик виконаний з міцного і ударостійкого пластику. Висота конуса становить 70 см, що оптимально для використання на парковках, для огородження будівельних робіт, у випадках ДТП. Стовпчик витримує навантаження при ударі автомобіля. Український виробник гарантує високу якість дорожнього конуса. Він впевнено прослужить довгі роки, виконуючи функції в багатьох сферах життя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Діаметр | 210 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал | Пластмаса |
| Тип | Конус дорожний |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Тимчасові дорожні заки |
| Код запчастини | КДП-70 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Тип техніки | Сільська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278 ₴




