Корзина
111 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380663087128
+380972801949
УкраинаДнепропетровская областьДнепр
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
ТАНДЕМ-2000
Корзина

ІНСТРУКЦІЯ З ВИКОРИСТАННЯ ВІДВАЛУ ПЛУГА ПЛН ПОЛІМЕРНОГО

ІНСТРУКЦІЯ З ВИКОРИСТАННЯ ВІДВАЛУ ПЛУГА ПЛН ПОЛІМЕРНОГО

Увага! Невиконання положень цієї інструкції може призвести до передчасного виходу продукту з ладу та припинення гарантійних зобовязань постачальника. ОЗНАЙОМТЕСЯ УВАЖНО!

Про продукт

Матеріал: Пластик Текрон Призначення: Цей продукт призначений для оранки на плугах ПЛН грунтів під зернові і технологічні культури на глибину до 27 см, що не засмічені камінням, плитняком і іншими перешкодами, з питомим опором до 0,1 Мпа (1,0 кгс / см2). Відвал є вузлом плугу та може вільно використовуватися в якості заміни традиційного сталевого відвалу.

Порядок використання • Відвал не потребує попередньої підготовки у вигляді шлифування, покриття, фарбування та ін. • Категорично забороняється рух трактору заднім ходом з плугом, встановленим в робоче положення.

Монтаж • Використовуйте традиційні лемешні болти М10 з конусною голівкою та квадратним підголовком (DIN608) • Зусилля затягування болтів не повинно перевищувати 56 Н.м. Контроль зусилля зручно здійснювати по гроверу на зворотньому боці. Достатнім є зусилля при якому гровер повністю плаский. • Відвал має таку саму конструкцію, як і традиційний сталевий відвал та використовується у такий самий спосіб за винятком застережень, викладених у цьому документі.

ПРОЦЕДУРА ВСТАНОВЛЕННЯ 1. Встановіть відвал на копус таким чином, щоб нижні отвори відвалу співпали з нижніми отворами корпусу. 2. Повністю затягніть болти в нижніх отворах відвалу. Відвал прийме положення, при якому верхні отвору відвалу співпадуть з отворами корпусу плуга. 3. Повністю затягніть болти в верхніх отворах відвалу. Відвал остаточно прийме свою робочу форму.4. Задня опора повинна запобігати деформації відвалу під час експлуатації, забезпечуючи упор в межах зони, зазначеної на малюнку. 5. Розмір та геометрія задньої опори підбираються таким чином, щоб відвал не змінював своєї геометрії. Найкращі результати досягаються при використанні задньої опори марки ЗОТП.ПЛН. 6. Отвір для закріплення задньої опори необхідно свердлити за місцем кріплення опори з використанням свердла диаметром 10-12 мм. Потай виконується за допомогою зенкера або звичайного ножа з дотриманням звичайних 7. Повністю затягніть болт, що закріплює задню опору. 8. Проведіть візуальний огляд агрегату, переконайтеся, що відвал не має видимих відхилень геометрії, відвал не виступає за межі лемеху. Зберігання Відвал може зберігатися як встановленим на плуг, так і відокремлено. Температура зберігання: -60º…+60ºС. При тривалому зберіганні бажано уникати впливу сонячних промінів. Утилізація Відвал може бути перероблений в рамках програм переробки пластикових відходів. Будь ласка, не засмічуйте довколишнє середовище. Положення задньої опори 160 мм 180 мм

Застереження Відвал виконує свою функцію на будь-яких грунтах, допустимих для сільськогосподарської обробки. Найкращі результати відвал демонструє на зволожених та перезволожених грунтах. Використання відвалу на пересушених грунтах може знизити економічний ефект та скоротити термін служби. Накладка Відвал Леміх Приварити 9. В умовах складних грунтів носик відвалу у деяких випадках завертався за леміх. З метою запобігання таких випадків рекомендуємо наварити на носову частину леміха полосу сталі або ресори товщиною 6-8 мм.

Другие статьи